Kariéra

!!!Stále rosteme, a proto bychom rádi v našem týmu přivítali nové kolegy či kolegyně.!!!

„Jsme nezisková organizace, která v rámci svých rozvojových záměrů bude cílit na poskytování inovativních sociálních služeb občanům Karlovarského kraje.

Naše hlavní poslání je pomoc a podpora osobám se zdravotním postižením, seniorům a také těm, kteří o ně pečují.

Prioritou je pro nás stoprocentní naslouchání potřebám a požadavkům našich klientů a jejich rodin. Komplexnost a mezigenerační propojení jsou klíčovými prvky naší činnosti. Chceme být součástí komunity a nabídnout komplexní služby, které zahrnují doplňkové projekty. Jedná se například o tvořivé workshopy nebo společné aktivity v rámci komunity. Jsme tady, abychom pomohli a podpořili každého, kdo se potřebuje o někoho starat. S našimi službami se nejedná o klasickou péči, ale o zajištění kvalitního života v každém věku.“

Sociální pracovník/ce

Co Vás čeká?

Komunikace se zájemci o sociální službu a jejich rodinnými příslušníky.

Příjem klientů do sociální péče.

Vedení sociální dokumentace, včetně vyhodnocování a plnění individuálních plánů klientů.

Zabezpečení sociální agendy, včetně komunikace s dalšími institucemi (úřady).

Monitoring kvality poskytované péči

Poskytování odborného poradentství v kontextu sociálních služeb.

!!VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE!!

ASISTENT/KA ODLEHČOVACÍ SLUŽBY ČI OSOBNÍ ASISTENCE

Co vás čeká?

Péče o klienty při běžných denních činnostech – pomoc s osobní hygienou, stravováním, oblékáním aj.

Pomoc při zájmových aktivitách.

Flexibilní pracovní doba.

Co je k tomu potřeba?

Chuť pomáhat druhým.

Laskavost, trpělivost a vstřícný lidský přístup.

Bezúhonnost a řidičský průkaz nutností.

Dosažené základní vzdělání.

Zkušenost s péčí o seniory či osoby se zdravotním postižením vítána.

Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.

Proč do toho jít s námi?

5 týdnů dovolené.

Den volna navíc jako dárek k narozeninám.

Odborný růst a vzdělávání, supervize.

Rodinné pracovní prostředí

Platové ohodnocení v rozmezí 26.000-35.000,-.

Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Těšíme se na kontakt s Vámi! ♡

Připravujeme : https://www.lmcg2.com/pd/2000048062/?rps=202

Přesunout se na začátek